درباره ما

شرکت یزد گنبد

شرکت ساختمانی و تولیدی یزد گنبد در مورخ ۱۳۶۳/۳/۱ پس از تجربه ای دیرینه در امر ساختمان سازی و مصالح ساختمانی رسما تحت شماره۱۰۳۷ در اداره ثبت شرکت های استان یزد به ثبت رسیده است

این شرکت طی۳ دهه فعالیت چشمگیر خود در امرتولید وتوزیع مصالح ساختمانی همواره سعی نموده در راستای کمک رسانی به دست اندر کاران صنعت ساخت وساز  ، پیمانکاران شرکت های ساختمانی، شرکت های مشاور مهندسین قدمی هرچند کوچک برداشته وبا استفاده از رهنمودهایشان در امر تولید، خواسته های ایشان را برآورده سازد.

شرکت یزد گنبد به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان انواع مصالح وتجهیزات ساختمان در سطح کشور، کلیه سفارشات دریافتی را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کند.

کاشی و سرامیک پارسیس

پارسیس سرامیک تحت شماره ۱۹۵۳۷۸ در مرجع ثبت شرکت های تهران در گروه کالا و خدمات و طبقه بندی بین المللی جهت کاشی و سرامیک به مالکیت شرکت ساختمانی و تولیدی یزدگنبد به ثبت رسیده است. این شرکت با بهره گیری از سال ها تجربه مفید مدیران و موسسین خود در این صنعت سعی نموده است محصولاتی جدید و پاسخگوی نیاز روز در گروه کاشی و سرامیک به مهندسین و دست اندرکاران ساخت و ساز و صادرکنندگان این محصولات ارائه نماید. استراتژی شرکت الهام گرفته از تجربیات موفق و مداوم مدیران خود در بازارهای داخلی و بین المللی، کسب دانش جهانی، بهره گیری از آخرین ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا و تولید محصولاتی متنوع و ارائه آن به بازار تحت برند پارسیس می باشد تا مهندسین و معماران و طراحان داخلی بتوانند با محصولات پارسیس محیط هایی ایده آل به وجود آورند.

امیدواریم که بتوانیم با توجه به تجربیات گذشته و دارا بودن آخرین تکنولوژی روز اروپا محصولات متنوع و مورد درخواست مهندسین را که شایسته ی تمام دست اندرکاران ساختمان در ایران می باشد به آنها عرضه نماییم.

بازدیدها: 443